Magnesy reklamowe
  Notesy magnetyczne
  Folia magnetyczna
  Paski magnetyczne
  Magnesy neodymowe
  Inne produkty
  O firmie
  Kontakt
 
 
Chcesz nawiązać współpracę?
Złożyć niestandardowe zamówienie?
 
ZŁÓŻ ZAPYTANIE »
 
 
(!) Prezentowane wzory nie stanowią oferty handlowej; są jedynie wybranymi przykładami wyrobów produkowanych na zlecenie klienta.
 

PAWIMEX od 1992 roku zajmuje się promocją i dystrybucją na terenie całego kraju elastycznych magnesów stałych produkowanych przez czołowe firmy z USA i Chin.

Firma nasza, będąc bezpośrednim importerem, może zaoferować Państwu szeroką gamę wyrobów magnetycznych na korzystnych warunkach i po konkurencyjnych cenach.

Oferowane przez nas produkty to arkusze magnetyczne - popularnie nazywane foliami magnetycznymi, paski magnetyczne i magnesy neodymowe.

Sprzedajemy folie magnetyczną jako surowiec, jak również wykonujemy z niej gotowe magnesy reklamowe na zamówienia Agencji Reklamowych lub bezpośrednich odbiorców.

Podstawowe zalety naszych produktów to ich stosunkowo niska cena, duża trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Kombinacja różnych elementów takich jak: siła namagnesowania, różnorodność powłok zewnętrznych oraz cięcie według zamówienia gwarantuje dostarczenie dokładnie takiego wyrobu, jakiego oczekuje klient.

Biorąc pod uwagę nasze duże doświadczenie oraz wsparcie merytoryczne i technologiczne producentów magnesów jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie wymagania naszych odbiorców.

Miło nam będzie współpracować z Państwem przyjmując zamówienie na wykonanie gotowych magnetycznych produktów reklamowych.

do góry  
   
 
created by C16 Copyright © 2010 PAWIMEX - All rights reserved